Vyjádření členů redakční rady k údajné rezignaci

2. února 2015 v 16:48 | "Bývalá" redakční rada |  Kde je pravda?
Vyjádření členů redakční rady k údajné rezignaci

Ve zpravodaji Zdroj číslo 4/2014 byla na straně 3 zveřejněna mylná informace, že kromě šéfredaktorky rezignovala i většina členů redakční rady. Naučme se nazývat věci správnými jmény. Před ukončením minulého volebního období odstoupil z redakční rady Bc. Miloš Tichý, který se, po dobu svého členství, jednání tohoto uskupení prakticky nezúčastňoval.
Dne 27. 11. 2014 písemně na funkci šéfredaktorky rezignovala slečna Mgr. Lucie Kudláčková, v prosinci paní Mgr. Jana Albrechtová ukončila svou veřejnou kulturně-historickou činnost, včetně působení v redakční radě zpravodaje Zdroj. Redakční radu dále tvořili Veronika Bartošová, Mgr. Andrea Micherová, Jiří Václavík ml. a Mgr. Jarmila Novohradská.
Současné vedení městyse má jistě nepopiratelné právo zvolit si své spolupracovníky a také tak činí, ale my jsme bohužel nuceni konstatovat, že informace o údajné rezignaci většiny členů redakční rady je lží, jak Brno, případně zbožným přáním pana místostarosty. Přitom stačilo jen napsat, že se s některými lidmi v nové redakční radě prostě nepočítá.
Za "bývalou" redakční radu zpravodaje Zdroj Veronika Bartošová, Jiří Václavík, Mgr. Andrea Micherová, Mgr. Jana Albrechtová, Mgr. Lucie Kudláčková, Mgr. Jarmila Novohradská
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama