REAKCE NA LETÁK

28. června 2015 v 20:59 | J.A. a F.A. |  Názory občanů

REAKCE NA LETÁK - NÁVRH PRO MĚSTYS ČASTOLOVICE


Reagujeme na leták městyse, který jsme obdrželi 5.6. t.r., bereme na vědomí možnost odkládat použité věci ještě do kontejneru Diakonie Broumov, který je v letáku inzerován, i možnost využití biokontejneru. To se nás sice netýká, protože máme vlastní kompost, ale dovolujeme si navrhnout sjednocení uzavírací hodiny s uzavírací dobou hřbitova stanovenou podle ročních období.

Jako důchodci starší 70 let, kteří se od skončení provozovny paní Zábranské stravují ve školní jídelně, a to ke vší spokojenosti, kvitujeme nabídku využití příspěvku 5 korun na jeden oběd, jak bylo slíbeno ve volebním programu SNK (poznámka: ve volebních letácích bylo uvedeno pro důchodce - bez omezení).
Domníváme se však, že jde o platy zvýhodňující seniorské strávníky školní jídelny oproti stejné věkové skupině, která se stravuje na své náklady bez úlevy.
(Poznámka: pozapomnělo se například i na maminky na mateřské dovolené nebo samoživitelky...)
Ve srovnání se stravováním v restauraci je navíc hladina ceny obědů pro cizí strávníky školní jídelny výhodnější, takže jsme se rozhodli nabídky nevyužít. Dovolujeme si však navrhnout, aby vámi deponované peníze (odhadem 600,- Kč za jeden oběd ročně) mohly být určeny na odměny obětavě pracujících zaměstnankyň kuchyně i proto, že by v této tradici mohlo být pokračováno.

S pozdravem František Albrecht a Jana Albrechtová

Častolovice 9. června 2015
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama